Om Vinde tilkomstteknikk AS

Vinde Tilkomstteknikk AS ble stiftet i 2007.  Selskapet har spesialisert seg på å levere et bredt spekter av fagkompetanse kombinert med tilkomstteknikk. Vinde TT har per i dag flere enn 116 SOFT-godkjente operatører med fagbrev og solid erfaring innen rigging, mekaniske fag, elektro og betongrehabilitering.

Vinde Tilkomstteknikk ASer sertifisert som utførende bedrift iht. NS9600 av Soft sertifisering

Prosjektering

Vinde tilbyr tjenester innen prosjektering, prosjektstyring og engineering av større og mindre prosjekter og studier. Vi kan med dette tilby totalentreprise av prosjekter fra start til slutt og med et bredt spekter av fagkompetanse i alle faser.

Vinde tilbyr i tillegg prosjektering og montering av fallsikringssystemer og utstyr for arbeid i høyden.

Sikkerhet er en selvfølge

Vinde TT er av mange en foretrukket samarbeidspartner på grunn av høyt fokus på sikkerhet og kostnadseffektive løsninger for sine kunder.
Alt HMS-arbeid utføres i henhold til NORSOK S-006. Vi er registrert i Achilles med nr: 29443, StartBank med id: 144192. og Sellihca med id: 115760.

Fokus på kvalitet

Vinde TT har fokus på kvalitet i alle ledd og arbeider for kontinuerlig forbedring av våre rutiner og systemer. Vårt styringssystem er sertifisert ihht. ISO 9001:2015 av DNV.

 

Ansatte

Robert Karlsen

Daglig leder og Markedsansvarlig Offshore
Telefon: 93 45 59 22
E-post: robert@vinde-tt.no

Torstein Eide

HMS/KS og Marked Onshore
Telefon: 91 80 64 31
E-post: torstein@vinde-tt.no

Audun Wang

Prosjektleder
Telefon: 46 76 86 57
E-post: audun.wang@vinde-tt.no

Hugo Christoffer Hallen

Operasjonsleder
Telefon: 41 16 13 98
E-post: hugo.c.hallen@vinde-tt.no

Neringa Buivydiene

Økonomi
Telefon: 46 55 40 24
E-post: neringa@vinde-tt.no

Kjetil Grønli

Fagansvarlig Tilkomstteknikk
Telefon: 95 24 97 27
E-post: kjetil.gronli@vinde-tt.no

Signe Anette Utnes

HR assistent
Telefon: 92 25 02 54
E-post: signe@vinde-tt.no

Scott Magnus Sørlie

Utstyr og lager
Telefon: 41 41 00 07
E-post: scott@vinde-tt.no